Bułgaria, Bułgaria Zach., Bansko

Mura (Bansko)

Atuty hotelu

Pogoda w Bansko (Bułgaria):

prognoza na 5 dni » kiedy jechać »
Częściowe zachmurzenie
-3oC powered by World Weather Online
Oferta jest dostępna! kod oferty: BGBVPR - 3799
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

POŁOŻENIE :

Kurort narciarski Bańsko. Narciarze na każdym poziomie zaawansowania znajdą w Bańsku coś dla siebie, trasy są szerokie, długie, z pięknymi widokami na góry Pirin oraz Rila. Na każdym kroku można spotkać pracujące armatki, lance i ratraki. Na zmęczonych i spragnionych czekają na stokach licznie bary i restauracje. Można spróbować kuchni bułgarskiej, a przede wszystkim, na rozgrzanie, wypić gorącą rakiję. Po powrocie do hotelu można się zregenerować w centrum Spa lub w basenie, aby wieczór spędzić aktywnie na lodowisku, w miejscowych barach, pubach z muzyką na żywo lub w mehanach z lokalnymi występami folklorystycznymi.

HOTEL :

Hotel trzygwiazdkowy zbudowany w 2006 roku.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Hotel akceptuje płatności kartami: Visa, MasterCard, Diners. Sejf przy recepcji: dodatkowo płatny około 2 euro za dzień, możliwość skorzystania z żelazka, przechowalnia nart, recepcja czynna 24 godziny na dobę.

INTERNET :

Wi - Fi przy recepcji: bezpłatnie.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

Centrum odnowy biologicznej: dodatkowo płatne, sauna, jakuzzi: bezpłatnie.

DLA DZIECI :

łóżeczko: na zamówienie, wysokie krzesełka w restauracji.

ZAKWATEROWANIE :

73 pokoje. Pokoje standardowe wyposażone w: TV, telefon, balkon (w większości pokoi), suszarkę, ręczniki, internet: dodatkowo płatny.

INFORMACJE DODATKOWE :

Adres: 39 Glazne Str.2770 BanskoBułgariaKolacja Wigilijna i Sylwestrowa wliczona w cenę.  W cenie transfer lotnisko Sofia - hotel - Lotnisko Sofia (ok. 2 godz). Oferta bez rezydenta.  Oferta bez skipassa. KAMERY NA ŻYWO i NAJNOWSZE WIADOMOŚCI dotyczące ośrodka i terenów narciarski,  możesz zobaczyć:  www.banskoski.com

WYŻYWIENIE :

BB - śniadanie. W formie bufetu serwowane w godzinach 7:30 - 10:00.

CENA :

LETNIA OFERTA CZARTEROWA DO BUŁGAR / REGION SŁONECZNEGO BRZEGU I ZŁOTYCH PIASKÓW: Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, opłaty lotniskowe i transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta ( od pierwszefo wylotu czarterowego tj od 14.06) ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT. Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 6 euro/os./pobyt (płatnej na miejscu), dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych. Uwaga! Przy przelotach Bułgaria Air waga bagażu łączonego nie może przekroczyć 23kg! W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie. ZIMOWA OFERTA / REGION BANSKO:  Przelot samolotem rejsowym (LOT) do Sofi lub dojazd własny. Oferta bez rezydenta. 

WARUNKI WJAZDOWE :

dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Bułgarii jest ważny paszport lub dowód osobisty. Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

DOKUMENTY PODRÓŻY :

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Bułgaria, Bansko - prognoza pogody

 • Przejściowe umiarkowane lub intensywne opady śniegu
  4°C
  opady:
  3.2 mm
  zachmurzenie:
  37%
  wilgotność:
  63%
  widoczność:
  20 km
  ciśnienie:
  1020hPa
  wiatr:
  318°   8 km/h
  wsch. słońca:
  07:13
  zach. słońca:
  18:07
 • Przejściowe intensywne opady śniegu
  min.-13°C max.-5°C
  opady:
  8.1 mm
  wiatr:
  74°   12 km/h
  wsch. słońca:
  07:11
  zach. słońca:
  18:09
 • Częściowe zachmurzenie
  min.-18°C max.-3°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  36°   9 km/h
  wsch. słońca:
  07:10
  zach. słońca:
  18:10
 • Przejściowe umiarkowane lub intensywne opady śniegu
  min.-18°C max.-2°C
  opady:
  4.6 mm
  wiatr:
  47°   14 km/h
  wsch. słońca:
  07:08
  zach. słońca:
  18:11
 • Częściowe zachmurzenie
  min.-8°C max.6°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  62°   11 km/h
  wsch. słońca:
  07:07
  zach. słońca:
  18:12

Bansko - klimat w Bułgaria

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów